Mentoring etikety

naše zaměření

V oblasti teambuildingu možná zklameme fanoušky paintballu a dalších dobrodružných aktivit. Vzhledem k tomu, že v dnešní době již na trhu existuje spousta firem zaměřených na aktivní teambuilding.

Pro sofistikované a náročné klienty

Pro sofistikované a náročné klienty
Chceme svou nabídku cílit zejména na intelektuálně laděné klienty, neboť víme, že v této oblasti můžeme být skutečně přínosní. Usilujeme o to, aby naše akce měly úroveň, byly sofistikované a dokázaly uspokojit náročné klienty. Vyznáme se v oblasti umění, vážné hudby, architektury, historie, filosofie a politiky a našim záměrem je kultivovat, uspokojovat a sdílet intelektuální zájmy.
TEAMBUILDING

TEAMBUILDING

Snažíme se vytvářet sofistikované akce určené pro budování firemních kolektivů a podporovat vzájemnou spolupráci. Ideální propojení vzájemné kooperace i vstřebání nových informací můžete nalézt v našich seminářích společenského protokolu.

Poskytujeme aktivní teambuilding

Poskytujeme aktivní teambuilding
Rádi bychom představili naši novou nabídku mentoringu společenského protokolu pro korporátní klientelu. Semináře etiky a etikety připravuje osobně Petr Vilém Koluch, který se i přes své mládí pod vlivem rodinné výchovy společenskému protokolu
věnuje po mnoho let. Své zkušenosti sbíral jako lektor, kdy přednášel v řadě knihoven, univerzitách třetího věku i během svého působení průvodce a organizátora akcí v kongresovém turismu. 

Semináře etiky a společenského protokolu

Semináře etiky a společenského protokolu
Jeho zájmem je především zdůvodňování pravidel dle historického vývoje evropské společnosti. Naše semináře se obvykle pořádají v příjemném prostředí vyhlášených podniků spojených zároveň s praktickými ukázkami během společného stolování.
Nabídku zajisté ocení ten, kdo se pohybuje v prostředí, kde se od něj očekává určité vystupování na úrovni či zájemci o rozšíření si vlastních obzorů. Nabídka je rovněž vhodná pro hotelový personál. Každý účastník obdrží zpracovaná skripta.

Zajišťujeme:

Společenská hierarchie
Dress code
Stolování
Gastronomie
Business etiketa