Grafické studio

Naše zaměření

Nabízíme kompletní marketingové služby full service reklamní agentury. Grafické studio působí jako zcela samostatná odnož firmy, poskytuje však doplňkové reklamní služby klientům cestovní kanceláře i eventové agentury. 

Kompletní marketingové služby

Kompletní marketingové služby
Našim záměrem je poskytnout klientům maximální pohodlí, serióznost a individuální přístup – dorazíme na konzultaci na Vámi vybrané místo, navštívíme prostředí Vaší společnosti a teprve až na základě vzájemného dialogu vytváříme grafické návrhy. Atraktivní moderní design je v dnešní době pro firmy, které chtějí
v business prostředí uspět, marketingově nezbytnou nutností, proto ho vnímáme v podobném duchu jako klient – tedy jako investici, která se musí vrátit. Rádi přijímáme od našich klientů výzvy. V případě náročnějších projektů spolupracujeme s fotografy, ilustrátory, architekty a dalšími odborníky.  
CORPORATE DESIGN

CORPORATE DESIGN

Dobře zvládnutý marketing společně s reprezentací je klíčový pro úspěch v dnešním business světě, podle něj Vás budou hodnotit klienti i konkurence. Máme zkušenosti z pozice profesionálních grafiků a ještě dlouhodobější z pozice zákazníků – víme tedy, co se líbí a jak udělat dojem. Vytvoříme kompletní jednotnou vizuální prezentaci Vaší společnosti, ať již neotřelou nebo konzervativní, která Vás bude nejenom seriózně reprezentovat, ale především vystihne Vašeho ducha.

Vytváříme firemní identitu

Vytváříme firemní identitu
Podílí se na vytváření designu business a společenských akcí, včetně všech propagačních materiálů. Přejete si vytvořit firemní identitu? Zvládneme ji od tvorby loga, přes reklamu až ke grafickému návrhu interiéru Vašich kancelářských prostor.
DESIGN VELETRŽNÍCH STÁNKŮ

DESIGN VELETRŽNÍCH STÁNKŮ

Novinkou naší společnosti jsou kreativní návrhy veletržních expozic, stánků, pavilonů a úprav interiérů, které nabízíme klientům v rámci pořádání veletrhu či kongresu.
Přijímáme zajímavé výzvy

Přijímáme zajímavé výzvy


Zodpovědnou osobou za vedení grafického studia je Nikola Slezáková, která studovala grafický design na střední škole a nyní se nadále už čtvrtým rokem věnuje plně grafickému designu v praxi. Grafika je její vášeň a nebojí se žádné nové výzvy. Můžete očekávat milý a přátelský přístup, kreativní a moderní nápady v každém směru.

Zajišťujeme:

corporate identity
loga včetně grafických manuálů
firemních katalogů
reklamních brožur a dalších tiskovin
billboardů
originálních vizitek
obalového materiálu
reklam, animací a propagačního videa
interiérového designu
designu veletržních stánků, panelů, pavilonů