Eventová agentura

Naše zaměření

Působíme jako full service agentura na území České republiky a Rakouska. Každá zakázka je pro nás individuální záležitostí, proto nezajišťujeme pouze organizaci a bezproblémový průběh akce, nýbrž záměrem je vystihnout individualitu našeho klienta i prostředí, v němž se daná událost koná.

Full service eventová agentura

Full service eventová agentura
Vzhledem k naší česko-rakouské orientaci jsou naše služby přínosné zejména pro nadnárodní společnosti. Pro korporátní sféru připravujeme všechny druhy akcí – od business meetingů až po konference, kongresy a veletrhy.
KONGRESY / KONFERENCE

KONGRESY / KONFERENCE

Zaměřujeme se na pořádání náročných business akcí, které vyžadují precizní přípravu, zodpovědný přístup a práci i s těmi nejmenšími detaily. Jsme schopni zorganizovat průběh konference, kongresu i veletrhu. Využijte našich služeb v hlavních středoevropských obchodních centrech – v Praze, Brně a Vídni. Nabídka je vhodná pro společnosti mezinárodního charakteru. Příprava propagačních materiálů, zajištění překladů i tlumočnických služeb je samozřejmostí.

Organizace společenských událostí

Organizace společenských událostí
Mimo tyto čistě pracovní akce se zaměřujeme na organizaci společenských událostí od komorních soirée, přes letní garden party až ke slavnostním recepcím a plesům. Našim klientům můžeme nabídnout serióznost a profesionalitu. Zajistíme, aby Vaše akce měla náležitou úroveň, kterou oceníte Vy i Vaši hosté. Obstaráme cateringové služby, zprostředkujeme rezervace hotelů i potřebných objektů, poskytneme překladatelské a tlumočnické služby a zajistíme doprovodný program. Můžete rovněž využít naší nabídky specializované cestovní kanceláře společně s grafickým studiem, které pro Vás navrhne design akce včetně všech propagačních materiálů.
VELETRHY

VELETRHY

Naší novinkou je příprava a organizace veletrhů v Praze, Brně a Vídni. Náš tým složený zejména z mladých kreativních grafiků a architektů pro Vás navrhne originální design expozičních panelů, stánků či pavilonů, připravíme videospoty a veškeré reklamní materiály od velkoplošné reklamy až k propagačním brožurám. V rámci veletrhu můžete organizovat event, pro který zajistíme vše potřebné společně s cateringem či využít služeb naší cestovní kanceláře a průvodců.

Serióznost a profesionalita

Serióznost a profesionalita
SPOLEČENSKÉ AKCE

SPOLEČENSKÉ AKCE

Praha a Vídeň, dvě významná kulturní centra střední Evropy, která k sobě mají historicky velmi blízko. Ať již pořádáte letní garden party, společenský banket, privátní kulturní akci či slavnostní ples, jsme Vám zcela k dispozici. Využijte našeho poradenství v oblasti společenského protokolu.

Zajišťujeme:

Kongresy
Konference
Veletrhy
Business meeting
Plesy
Recepce
Bankety
Garden Party
Boat Party
Koktejl / Soirée
Koktejl / Soirée
Koktejl / Soirée
Koktejl / Soirée
Kulturní a společenské akce