Cestovní kancelář

Naše zaměření

Naše cestovní kancelář má zcela jedinečné postavení na trhu. Jsme zaměření výhradně na tvorbu forfaitových zájezdů v rámci incentivního a kongresového turismu pro korporátní klientelu v oblasti německy hovořícího prostoru.

Jedinečné zážitky

Jedinečné zážitky
Můžeme garantovat, že se Vaše cesta do Rakouska či Bavorska v naší režii stane nezapomenutelným zážitkem pro Vás i Vaše zaměstnance či obchodní partnery. Vzhledem k naší specializaci na oblast České republiky, Rakouska, Německa a Švýcarska můžeme poskytnout vysoce kvalifikované služby i personál, který pracuje s nadšením pro česko-německo-rakouské vztahy. 
Poznávací zájezdy

Poznávací zájezdy

Objevte s námi krásy střední Evropy. Je libo zajít na operu do Wiener Staatsoper, okusit originální salzburské Mozartkugeln, navštívit Pergamonské muzeum v Berlíně či pinakotéky v Mnichově? Nebo se raději pokochat pohledem na bavorský Neuschwanstein, či okusit sklenku vína ve valtických vinařských sklepích? Nikdy dříve jste neměli střední Evropu více na dosah – užijte si skvělý zájezd s originálním výkladem kvalifikovaného průvodce, na který budete dozajista dlouho vzpomínat.

Individuální přístup

Individuální přístup
Ke každé zakázce přistupujeme zcela individuálně a výsledný produkt vytváříme na základě konzultace s klientem tak, aby se dosáhlo maximální spokojenosti z jeho strany. Naše síť kontaktů nám zaručuje, že jsme vždy napřed před konkurencí a můžeme nabídnout lepší ceny. Přejete si zapůsobit na své obchodní partnery? 
 
Není lepší volby než v rámci zážitkové turistiky naplánovat originální zájezd. Kreativitě se meze nekladou – pro své obchodní partnery můžete připravit během zájezdu komorní společenskou událost či se prezentovat propagačním materiálem speciálně vytvořeným pro danou akci. Věřte, že na své obchodní partnery uděláte dojem a dlouho budou na akci vzpomínat.
 
Průvodcovské služby

Průvodcovské služby

Zajišťujeme profesionální služby licencovaných průvodců cestovního ruchu s kvalifikací na oblast Rakouska, České republiky, Německa a Švýcarska. Jsme certifikovanými členy Asociace průvodců ČR. V rámci nabídky agroturismu máme k dispozici speciálně vyškolené průvodce s certifikací průvodce-specialista pro Jihomoravský kraj.

Forfaitové zájezdy

Forfaitové zájezdy
Připravujeme autokarové zájezdy i rezervace výletních lodí. Dopřejte si přesně vytvořený forfaitový zájezd dle Vašich představ nebo buďte trendy a nechte se překvapit horkou novinkou cestovního ruchu v podobě tzv. Surprise Trip, tedy cestování do neznáma. 
Odborné znalosti našich průvodců z historie, architektury, umění i gastronomie zaujmou určitě všechny zájemce o tyto obory. Milovníci čerstvého vzduchu, dobrého jídla a pití určitě ocení naše služby v oblasti agroturistiky – opusťte velkoměsta a poznávejte regiony, mentalitu, tradice i uvolněnost moravského, rakouského nebo bavorského venkova.

Zajišťujeme

Organizace zájezdu
Rezervace ubytování a stravování
Zajištění dopravy
Průvodcovské služby
Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku
Sjednání cestovního pojištění